Hakkımızda

Biz Kimiz?

Burmas Bursa’da , 2011 yılında “Burmas” ismi tescil edilerek küçük ölçekte başladığımız yolculuk, yıllar içerisinde yeni markaların, yeni mağazaların ve en önemlisi yeni takım arkadaşlarının katılımı ile geniş Burmas Ailesi’ne dönüşmüştür. Uzun çalışmalar sonrasında tüm çalışanlarımızın katılımı ile kazandığımız haklı konumu; günümüz bilgi, teknoloji ve insan kaynağı ile birleştirerek, gerek yerel gerekse global arena da çok kıymetli müşterilerimizin projelerinde yer almak her zaman başlıca gurur kaynağımız olmuştur. Aynı şekilde yıllardır çalıştığımız markaların sadece satış kanalı değil, onların son kullanıcı ile direk temas ettiği “vitrinleri” olduğumuzun bilincinde kurduğumuz “gönül bağı” ile işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmaktayız.

Günümüz pazar koşullarında, haksız rekabetin doruklara ulaştığı ve rakiplerimizin kazancı sadece maddiyatta aradığı bir ortamda, Burmas Ailesi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi, en önemli hazinemiz olan iş ahlakımız ve disiplinimiz ile birleştiğinde bizim gönlümüzde kovaladığımız gerçek kazancımız ortaya çıkmıştır. Rakiplerimizin deyimiyle müşterilerimiz, bizim deyimimiz ile dostlarımız, mağazalarımızı satınalma odaklı bir ticarethane gibi değil huzurlu bir dost ortamı gibi görmüşlerdir ve bizde bu onuru devam ettirebilmek için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Doğanın gücü ve güzelliğiyle sanat, bilim ve teknolojinin tüm olanaklarını en iyi biçimde birleştirerek, müşterilerimizin yaşadıkları tüm alanları en geniş renk ve doku seçenekleriyle süslemektir. Başta insan kaynakları olmak üzere tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak; müşterilerimiz, çalışanlarımız, sermayedarlarımız ve paydaşlarımızın en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak, en önemli hedefimizdir.

Misyonumuz

Uluslararası düzeyde özgün, stil yaratan, standartları yükselten, müşterilerine yatırım niteliğinde ürünler sunan ve tüm yaşam biçimleri için dünyanın en seçkin kuvars yüzeylerini sağlayan bir tedarikçi olmaktır. İtici gücümüz, dünya standartlarında “örnek bir marka” olma hayalini bizlerle paylaşan araştırmacı, sürekli gelişimci, tutkulu, profesyonel çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızdır.